Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD +86-573-83280296 laigz@zjzdkj.com.cn
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD profil firmy

 • Chiny Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD profil firmy
Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD
 • Rodzaj działalności

  Producent,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Na calym swiecie

 • marki

  Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology Co., Ltd

 • Ilość pracowników

  200~300

 • Rok założenia

  2017

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

+86-573-83280296

Wprowadzenie

Firma Zhejiang zhongdeng electronics technology co.Ltd została założona w 2017 roku. (Grupa technologiczna została założona w 2007 roku).Kapitał zakładowy wynosił 10 milionów RMB.Jest to profesjonalna firma technologiczna, która opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej klasy sprzęt policyjny.

Firma została założona przez powracających z zagranicy.Głęboko do firmy włączyli się również eksperci od sprzętu policyjnego.Podstawowa grupa technologiczna składała się ze specjalistów ds. badań z China Electronics Technology Group Corporation i China North Industries Group Corporation.Domeny zaangażowane przez tę firmę obejmują sprzęt policyjny wysokiego poziomu, urządzenie zagłuszające częstotliwości, UAV, system monitorowania UAV, obiekt ochrony, urządzenie komunikacyjne, system komputerowy, oprogramowanie, marketing wewnętrzny i zamorski.

Aktualnymi głównymi produktami tej firmy są: przenośny zagłuszacz częstotliwości wszystkich pasm, system zagłuszania częstotliwości pojazdów we wszystkich pasmach, wykrywanie dronów i system antydronowy, urządzenie blokujące sygnał konferencyjny, produkty zabezpieczające, produkty energii słonecznej, sygnalizator lokalizacji osoby i urządzenie do wykrywania sygnału.

Filozofia firmy: Technologia militarna wytwarza wysokiej jakości sprzęt wojskowy.Chiny Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD profil firmy 0

 

Historia

Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology Co. Ltd została założona w 2017 r. (Zespół R&D powstał w 2007 r.), Zarejestrowany kapitał spółki wynosi 10 milionów, Jest to profesjonalna firma technologiczna do opracowywania, produkcji i sprzedaży sprzętu policyjnego wysokiego szczebla.

Firma została założona przez osoby powracające z zagranicznych badań, a dogłębnie dołączyli starsi eksperci od sprzętu policyjnego. Główny zespół R&D składa się z czołowych naukowców zajmujących się inżynierią wojskową, takich jak China Electronics Technology Group Corporation i China North Industries Group Corporation Limited . Zajmuje się głównie opracowywaniem i produkcją sprzętu policyjnego wysokiego poziomu, sprzętu do interferencji częstotliwości, sprzętu do monitorowania UAV i UAV, sprzętu bezpieczeństwa, urządzeń bezpieczeństwa, sprzętu komunikacyjnego, systemów komputerowych i oprogramowania, a także sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym.

Pan Lai Youchuan, dyrektor generalny Zhongdeng Zhejiang Electronic Co, Ltd. Ekspert ds. Środków przeciwdziałania komunikacji w China Electronics Technology Group Corporation , jest również starszym inżynierem i specjalistą 36. Institute of China Electronics Technology Group Corporation. druga nagroda za postęp naukowy i technologiczny na poziomie ministerstwa.

Pan Lai jest kierownikiem projektu Inteligentnego systemu przeciwwybuchowego Intelligent Radio Explosion, specjalnego projektu promocji technologii wojskowych w latach 2012–2013 (projekt sponsorowany przez Narodowe Biuro Nauki i Technologii Obrony). Jest także bezpośrednim rzecznikiem, promotorem i realizatorem projektu zakłóceń bezprzewodowych 2010 Shanghai World Expo. Kierownik działu rozwoju dostawcy sprzętu projektu zakłóceń bezprzewodowych Igrzysk Azjatyckich w Kantonie w 2010 r. I Shenzhen Universiade w 2010 r. Stacjonarny i przenośny zakłócacz częstotliwości tej firmy stał się sprzętem zabezpieczającym do działań na dużą skalę, takich jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosji w 2018 r. i Szczyt w Qingdao w Szanghaju.

2 lutego 2019 r. Prezydent Xi Komitetu Centralnego CPC odwiedził armię garnizonową w Pekinie, aby sprawdzić wyposażenie i sprawdzić sytuację na służbie. Szczegółowo obejrzał sprzęt obronny firmy Zhongdeng.

Usługa

Firma opracowuje i produkuje głównie sprzęt policyjny wysokiego szczebla, urządzenia zakłócające częstotliwość, sprzęt monitorujący UAV i UAV, sprzęt bezpieczeństwa, urządzenia bezpieczeństwa, sprzęt komunikacyjny, systemy komputerowe i oprogramowanie, a także sprzedaż na rynku krajowym i zagranicznym.

Głównymi produktami tej firmy są: wszystkie częstotliwości zakłócacze częstotliwości przenośnych, system alarmowy na wszystkie częstotliwości, montowane we wnętrzu pojazdu, urządzenia do wykrywania UAV i zagłuszania, zakłócenia sygnału konferencji, bezpieczeństwo i poufność, wykrywanie sygnałów i inne serie.

Kultura korporacyjna: Firma podtrzymuje koncepcję technologii, jakości i zawodu, tworząc wysokiej jakości sprzęt wojskowy i policyjny