Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD +86-573-83280296 laigz@zjzdkj.com.cn
Drone Communication Jammer , Portable, 0.9GHz-5.8GHz Jamming Frequency

Jammer komunikacyjny Drone, przenośny, częstotliwość zagłuszania 0,9 GHz - 5,8 GHz

 • High Light

  zagłuszacz przeciw dronom

  ,

  zagłuszacz komunikacji dronów

  ,

  zagłuszacz komunikacji dronów 5

 • Nazwa produktu
  Zagłuszacz sygnału drona
 • Częstotliwość pracy
  0,9 GHz do 5,8 GHz
 • Moc RF
  10W
 • Ciągły czas pracy
  1 godzina
 • Wymiary
  27X21,5X10,5 cm
 • Miejsce pochodzenia
  Jiaxing, Zhejiang, Chiny
 • Nazwa handlowa
  Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
 • Numer modelu
  ZD-GR010
 • Minimalne zamówienie
  Do negocjacji
 • Cena
  negotiable

Jammer komunikacyjny Drone, przenośny, częstotliwość zagłuszania 0,9 GHz - 5,8 GHz

Zagłuszacz komunikacji dronów, przenośny, częstotliwość zagłuszania 0,9 GHz-5,8 GHz

 

1. Przegląd

W obecnych czasach małe drony o małej prędkości i małej wysokości latania stają się popularne wśród ludności cywilnej.Może być używany przez ludzi do wielu zastosowań, takich jak fotografia lotnicza, mapowanie, sprawdzanie linii energetycznych, rozpoznanie antyterrorystyczne i ratownictwo ludzi.

 

Niemniej jednak drony mają również pewien negatywny wpływ na społeczeństwo.Ludzie bawią się dronami na lotnisku i w niektórych zatłoczonych miejscach.Przestępcy używają dronów do transportu narkotyków, ucieczki z więzienia i dostarczania niebezpiecznych rzeczy.Kiedy drony z małą prędkością i niską wysokością lotu wlatują w ważne lub wrażliwe obszary, ludzie muszą pilnie poznać metody usuwania tych dronów w momencie pojawienia się.Aby poradzić sobie z tymi dronami, ważne jest również wyposażenie techniczne.

Przenośny zagłuszacz dronów ZD-GR010 wykorzystuje technologię automatycznego cyfrowego kodu interferencyjnego.Blokuje kanały zdalnego sterowania w zakresie częstotliwości od 0,9 GHz do 5,8 GHz drona emitując bezprzewodowy sygnał zakłócający.Wtedy dron nie może być zdalnie sterowany i oddalić się od pierwotnej ścieżki lotu.(Dron może wylądować lub wrócić do miejsca startu).Ten zagłuszacz jest również wyposażony we wbudowaną baterię, którą użytkownik może łatwo wymienić.Wymieniając baterię, zagłuszacz może pracować dłużej podczas niektórych działań zagłuszających.

Ten zagłuszacz może być używany do tworzenia „strefy zakazu lotów” dronów.Może uniemożliwić przestępcom używanie dronów do robienia nielegalnych rzeczy, takich jak aktywacja bomb, transport narkotyków, ucieczka z więzienia, rozdawanie ulotek i inne szkodliwe działania.Powinna być wykorzystywana do ochrony bezpieczeństwa ważnych miejsc i ważnych przywódców politycznych.

 

Przenośny zagłuszacz dronów ZD-GR010 jest produkowany przez Zhejiang Zhongdeng electronic technology Co. Ltd w Chinach. Zaletami tego zagłuszacza są łatwe przenoszenie, szeroka częstotliwość zagłuszania i wbudowana bateria, którą można łatwo wymienić.Jest szeroko stosowany do zabezpieczania ważnych konferencji, dużych wieców i ważnych miejsc.

 

 

2. Funkcje

1).Może skutecznie zdalnie zakłócać sygnał sterujący małego drona z niską prędkością i niską wysokością, jak bezprzewodowe drony zdalnego sterowania i drony z systemem nawigacji GPS, Glonass, Beidou.Zakłócone drony nie będą zdalnie sterowane i wrócą do miejsca startu lub lądowania.

2).Gdy nielegalny dron zostanie znaleziony w pobliżu lub wejdzie do obszaru ostrzegawczego, zakłócacz natychmiast go zablokuje.

 

3. Zalety

 

1)Wiele zespołów roboczych.Ten produkt zawiera wszystkie opaski do zdalnego sterowania małego drona o niskiej prędkości i niskiej wysokości na obecnym rynku.Pasma te obejmują 900 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz i GPS.

2)Panel operacyjny maszyny głównej wyposażony jest w indywidualne przełączniki pasm.Przełączniki te mogą być używane do wyboru pasm zakłóceń.

3)Jammer posiada funkcję ochrony baterii.Może zorganizować moc i temperaturę baterii.Aby chronić baterię, jammer może przypominać użytkownikowi, aby go wyłączyć, gdy poziom naładowania baterii jest niski.

4)Akumulator można łatwo wyjąć, jeśli klient tego sobie życzy.Dzięki temu urządzenie główne i akumulator można transportować pojedynczo.Ta funkcja jest przydatna w transporcie lotniczym.

5)Ma funkcję samoobrony.Gdy antena lub połączenie przewodowe wystąpią problemy, zagłuszacz uruchomi alarm i wyłączy obwód wewnętrzny, aby chronić ważne elementy przed uszkodzeniem.

 

 

 

4.Ttechnicznyspecyfikacje

 

 

1).Zespoły robocze: 5 zespołów

Nawigacja satelitarna 1.5G: 1559-1606 MHz GPS, Glonass, Beidou

2.4G: dron 2405-2483 MHz z częstotliwością sygnału sterującego 2.4G

5.8G: dron 5725-5850 MHz z częstotliwością sygnału sterującego 5.8G

F1, F2: Są to specjalne zespoły, które zostaną określone w odniesieniu do zespołów dronów z różnych krajów.

2).Odległość zagłuszania

Nie mniej niż 1000 metrów (w przypadku Phantom 3 i Phantom 4 pozioma odległość od kontrolera do drona wynosi 200 metrów, a wysokość lotu drona wynosi 100 metrów)

Jammer komunikacyjny Drone, przenośny, częstotliwość zagłuszania 0,9 GHz - 5,8 GHz 0 

Rysunek: odległość zagłuszania

 

 

 

 

3).Anteny(2 anteny)

Jedna antena to antena okresowa logarytmiczna.Kolejna antena to antena panelowa.Te dwie anteny można połączyć w jedną całą antenę.

4).Zasilanie (bateria litowa wewnątrz urządzenia głównego)

Bateria może podtrzymywać urządzenie emitując sygnał przez nie mniej niż 1 godzinę.Czas oczekiwania urządzenia to nie mniej niż 24 godziny.

5).Waga sprzętu:4 kg

6).Rozmiar:27´21,5´10,5 cm

7).Wodoodporny:Może pracować w lekkim deszczu

8).Operacja :

Najpierw użytkownik szuka dronów za pomocą zdalnego teleskopu.Gdy zaobserwuje się, że nielegalne drony znajdują się w pobliżu lub wchodzą do obszaru ostrzegawczego, zakłócacz będzie kierunkowo zakłócał cele.Poza tym jammer może być obsługiwany przez jedną osobę.

 

Przenośny dron ZD-GR010 Jammer.doc