Zhejiang Zhongdeng Electronics Technology CO,LTD +86-573-83280296 laigz@zjzdkj.com.cn
Backpack Military Drone Jammer Single Person Operated 5km Distance

Plecak Military Drone Jammer Jedna osoba obsługiwana na odległość 5 km

 • High Light

  5 km wojskowa zagłuszacz dronów

  ,

  plecak wojskowy zagłuszacz dronów

  ,

  zagłuszacz dronów obsługiwany przez jedną osobę

 • Nazwa produktu
  Zagłuszacz dronów plecakowych
 • Częstotliwość zagłuszania
  0,9G do 5,8G
 • Odległość zagłuszania
  5km
 • Zasilacz
  wbudowana bateria litowa;
 • Wymiary
  41cmX32cmX17cm
 • Funkcje
  chronić bezpieczeństwo publiczne
 • Miejsce pochodzenia
  Jiaxing, Zhejiang, Chiny
 • Nazwa handlowa
  Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
 • Numer modelu
  ZD-GR030/550
 • Minimalne zamówienie
  Do negocjacji
 • Cena
  negotiable

Plecak Military Drone Jammer Jedna osoba obsługiwana na odległość 5 km

Plecak wojskowy Zagłuszacz dronów Jedna osoba Obsługiwana z odległością zagłuszania 5 km

 

1. Przegląd

W dzisiejszych czasach małe drony o małej prędkości i małej wysokości latania stają się popularne wśród cywilów.Może być używany przez ludzi do wielu zastosowań, takich jak fotografia lotnicza, mapowanie, zarządzanie ruchem, sprawdzanie linii energetycznych, rozpylanie pestycydów, rozpoznanie antyterrorystyczne i ratowanie ludzi.


Jednak drony mają również pewien negatywny wpływ na społeczeństwo.Niektórzy hobbyści dronów bawią się dronami na lotnisku i w niektórych zatłoczonych miejscach.Przestępcy używają dronów do transportu narkotyków, ucieczki z więzienia, szpiegowania baz wojskowych, roznoszenia ulotek i dostarczania niebezpiecznych rzeczy.
Kiedy drony z małą prędkością i niską wysokością lotu wchodzą w ważne lub wrażliwe obszary, ludzie muszą pilnie poznać metody radzenia sobie z tymi dronami w momencie pojawienia się.Oprócz wzmocnienia nadzoru ważne jest również wyposażenie techniczne.

 

ZD-GR030/550 Backpack Drone Jammer wykorzystuje technologię automatycznego cyfrowego kodu interferencyjnego. Blokuje kanały zdalnego sterowania dronem w zakresie od 0,9GHZ do 5,8GHz, emitując bezprzewodowy sygnał interferencyjny.Wtedy dron nie może być zdalnie sterowany i oddalić się od pierwotnej ścieżki lotu.(Dron może wylądować lub wrócić do miejsca startu) .Wbudowany akumulator może obsługiwać jammer do ciągłej pracy przez 2,5 godziny, co zapewnia skuteczność misji zagłuszających.Może zapobiegać używaniu dronów przez przestępców do robienia nielegalnych rzeczy, takich jak podpalanie bomb, szpiegowanie bazy wojskowej, dystrybucja ulotek, dostarczanie niebezpiecznych przedmiotów i inne szkodliwe działania.Powinna być wykorzystywana do ochrony bezpieczeństwa ważnych miejsc i ważnych przywódców politycznych.


ZD-GR030/550 Backpack Drone Jammer jest produkowany przez ZhejiangZhongdeng electronic technology Co.Ltd.Zaletami tego jammera są kompletna częstotliwość zagłuszania oraz długi czas ciągłej pracy.Jest szeroko stosowany do zabezpieczania ważnych konferencji, dużych wieców i ważnych miejsc.

 

2. Funkcje

1) może skutecznie zdalnie zakłócać sygnał sterujący małego drona z niską prędkością i niską wysokością, jak bezprzewodowe drony zdalnego sterowania i drony z systemem nawigacji GPS, Glonass, Beidou.Zakłócone drony nie będą zdalnie sterowane i wrócą do punktu startu lub lądowania

.2) Po stwierdzeniu, że nielegalne drony znajdują się w pobliżu lub wchodzą do obszaru ostrzegawczego, zakłócacz natychmiast zakłóci ich kierunek.

 

3. Zalety

1)Zakończono częstotliwość zagłuszania.Ten produkt zawiera wszystkie opaski zdalnego sterowania małego drona o niskiej prędkości i niskiej wysokości na obecnym rynku.Pasma te obejmują 900 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz i GPS.

2)Duża odległość zagłuszania.Posiada skuteczną odległość zagłuszania 5 km.

3) TZasilanie może sprawić, że jammer będzie działał przez 2,5 godziny!co zapewnia skuteczność misji zagłuszających.
4)Może działać w niektórych szczególnych sytuacjachtakie jak lekki deszcz, śnieg i dzikie środowisko o niskiej temperaturze.

 

4. Specyfikacje techniczne

1) Zespoły robocze: 5 zespołów
Nawigacja satelitarna 1.5G: 1559-1606 MHz GPS, Glonass, Beidou
2.4G: dron 2405-2483 MHz z częstotliwością sygnału kontrolnego 2.4G
Dron 5.8G: 5725-5850 MHz z częstotliwością sygnału kontrolnego 5.8G
F1, F2: Są to specjalne zespoły, które zostaną określone w odniesieniu do zespołów dronów z różnych krajów.
2) Odległość zagłuszania
Nie mniej niż 5000 metrów

3) Anteny (2 anteny)
Jedna antena jest anteną logarytmiczną.Kolejna antena to antena panelowa.Te dwie anteny można połączyć w jedną całą antenę.
4) Zasilanie (bateria litowa wewnątrz urządzenia głównego)
Bateria może utrzymać urządzenie emitujące sygnał przez co najmniej 2,5 godziny.Czas oczekiwania urządzenia to nie mniej niż 24 godziny.
5) Waga sprzętu: 8 kg
6) Rozmiar: 41X32X17 cm
7) Wodoodporny: może działać w lekkim deszczu;
8) Operacja: Po pierwsze, użytkownik szuka dronów za pomocą zdalnego teleskopu.Gdy zaobserwuje się, że nielegalne drony znajdują się w pobliżu lub wchodzą do obszaru ostrzegawczego, zakłócacz będzie kierunkowo zakłócał cele.Poza tym jammer może być obsługiwany przez jedną osobę.